Medikal Masaj | Kineziterapi - Med Move and Sports

Fizik Tedavi, Spor ve Pilates Medmove’da.

Fizik tedavi alanının birçok alt dalında kullanılan bu yöntem, el ile yapılan ritmik sistematik hareketlerle ve diğer yardımcı materyallerle birlikte uygulanan yumuşak dokuyu rahatlatmak, bölgesel dolaşımı artırıp dokulara fonksiyonlarını geri kazandırmak ve iyileştirmek amacıyla uygulanmaktadır. Sanılanın aksine klinik masaj, masaj salonu ve güzellik merkezi gibi yerlerde yapılan masaj gibi keyfi ve lüks değil, hastalarımızı sağlığına kavuşturma yolunda gerekli bir ihtiyaçtır.

Medikal Masaj Fiyatlandırması: Ekonomik ve Etkili Tedavi

Tedavinin fiyatlandırması, süre ve seans sayısına göre değişebilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medikal Masaj Uygulama Zamanı: Ne Zaman Başvurmalıyız?

Stres, kronik ağrılar, kas gerginlikleri ve postür bozukluklarında medikal masajın etkisi büyüktür. Uzman önerisiyle başvurabilirsiniz.

Kineziterapi Kimlere Uygundur?

Bu tedaviden neredeyse her yaş grubu faydalanabilir. Ancak, bazı sağlık koşulları nedeniyle önerilmeyebilir. Uzman değerlendirmesi önemlidir.

Medikal Masaj Nedir? Önemi ve Faydaları:

Derinlemesine bir tedavi ve rahatlama yöntemi olan medikal masaj, vücudun belirli bölgelerine uygulandığında kas spazmlarını giderir, kan dolaşımını hızlandırır ve lenf akışını artırır.

Kineziterapi: Uzman Yaklaşımıyla Nasıl Uygulanır?

Uzmanlarımız, belirli teknikleri ve hareketleri kullanarak kasların ve yumuşak dokuların üzerine direkt uygulama yapar. Bu, derin dokulara kadar etkili bir tedavi sağlar.

Medikal Masaj Tedavi Süreci: Nasıl Bir Yol İzlenir?

Hastanın detaylı değerlendirilmesi sonrası özel bir tedavi planı oluşturulur. Seanslar, hastanın ihtiyaçlarına göre şekillendirilir.

Whatsapp
1
Scan the code
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Med Move and Sports